top of page
  • Facebook
  • Instagram

Regulamin

1. Zamówienie należy złożyć z 7 dniowym wyprzedzeniem poprzez formularz zamówienia, mailowo lub telefonicznie. Po złożeniu zamówienia klient otrzyma wiadomość zwrotną z wyceną tortu.
2. Jeżeli podana cena będzie satysfakcjonująca, zadatek, którego wysokość klient otrzyma w wiadomości zwrotnej, należy wpłacić w przeciągu 2 dni.
3. W tytule przelewy należy wpisać imię i nazwisko oraz datę odbioru tortu. Zadatek przelać na nr. konta
4. Zamówienie będzie przyjęte do realizacji po opłaceniu zadatku. Zamawiający ma wtedy zarezerwowany termin i gwarancję wykonania zamówionego tortu. W przypadku braku wpłaty zadatku, jest to równoznaczne z rezygnacją z zamówienia.
5. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zamówienia ze względu na dużą ilość zamówień.
6. W przypadku wprowadzenia jakichkolwiek zmian w zamówieniu, należy skonsultować je z pracownią. Zmiany mogą wpłynąć na cenę tortu.
7. W przypadku gdy zamawiający nie odbierze zamówienia w wyznaczonym terminie, wpłacony zadatek przepada.
8. Zamawiający zobowiązany jest do odbioru zamówienia o wyznaczonej godzinie, ponieważ pracownia nie ma stałych godzin pracy.
9. W momencie odebrania zamówienia, zamawiający przyjmuje za nie pełną odpowiedzialność. Dekorację są bardzo delikatne, dlatego należy ostrożnie przewozić tort. Tort należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
10. Dekoracje mogą zawierać w sobie elementy nie spożywcze, które są niezbędne do wykonania tortu lub figurki.
11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany dekoracji elementów nie spożywczych (toppery, figurki, lalki, korony), gdyż mogą wystąpić braki w hurtowni. Klient zostanie o tym poinformowany.
12. Regulamin może ulec zmianie.

© 2020 torcik-krakow.com  Wszystkie prawa zastrzeżone Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody torcik-krakow.com zabronione

Logo_TORCIK_Pracownia_tort%C3%83%C2%B3w_
bottom of page